facebook

35 000 грн зарплати на місяць: українців, яким потрібна робота, масово запрошують на вакансії працювати

В Україні хороші гроші можна заробляти без вищої освіти – зокрема, маючи робітничу професію. Наприклад, у Києві роботодавці готові платити представникам деяких спеціальностей 35 тис. грн та більше.

Як інформує “Obozrevatel”, зокрема, в середньому 42,5 тис. грн. пропонують тонувальникам. При цьому загалом в Україні таким фахівцям, за даними великого кадрового порталу, готові платити набагато менше – у середньому 35 тис. грн.

Водночас, окремі компанії в Києві пропонують набагато більше. Так, на популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію тонувальника, платити за якою обіцяють до 70 тисяч.

Автослюсарям у Києві готові платити у середньому 40 тис. грн. Тоді як по Україні значно менше – 35 тис. грн.

Екскаваторники в столиці можуть отримувати в середньому 35 тис. грн. Стільки ж складає середня зарплата для представників цієї професії по Україні. При цьому в Дніпрі екскаваторники можуть заробляти ще більше – в середньому, 41,5 тис. грн.

 

Яких фахівців Україні потрібно буде одразу 1,5 мільйона
Вас може зацікавити:Україну після шаленої спеки накриють дощі: синоптики попередили про зміну погоди на початку тижня. Карта Вас може зацікавити:”Хай заткнуться з тим “русскім Донбасом”. Ніна Набока – про своє україномовне село на Донеччині, три шлюби та інтимні сцени в кіно

Водночас, за словами директора Науково-технічного центру Академії будівництва України Івана Перегінця, для того, щоб максимально швидко – протягом 5-10 років – відновити руйнування, заподіяні війною, Україні знадобиться близько 1,5 млн будівельників. Адже Росія вже зруйнувала в країні понад 60 млн кв. м житла. Він зазначив: до повномасштабної війни у країні було 300 тис. будівельників.

При цьому він наголосив: проводити відновлення за прикладом того, як це робилося після Другої світової війни, не можна. Адже економічна формація змінилася.

“Ті новобудови, які були після Другої світової війни, обслуговували промисловість, яка була в межах якихось міст. Сьогодні постає питання субурбанізації – перенесення основних економічних і промислових об’єктів за територію міст, наприклад створення індустріальних технологічних парків”, – констатував експерт.

Джерело.

Close