facebook

Відбиті всі внутрішні органи: дівчина онука Нікіти Міхалкова випала з вікна їхньої квартири

Як виявилася, 21-річна модель Ксенія Пунтус, яку знайшли рано вранці 11 січня головою з травмами на тротуарі в центрі Москви, випала з вікна квартири онука Микити Михалкова, сина Анни Михалкової – 20-річного Андрія Бакова. У дівчини зламані ноги і ребра.

Її подруга модель Алеся Кафельникова висунула свою версію події. Прокоментувала те, що трапилося і мати Ксенії.

Нагадаємо, що напередодні в телеграм-каналах з’явилася інформація, що в центрі Москви під вікнами житлового будинку було знайдено відома модель і актриса Ксенія Пунтус. Дівчину у важкому стані доправили до лікарні. Знайшов її в районі Трьохпрудного провулка в Москві двірник, який і викликав “швидку”. Він заглянув в кущі, коли почув жіночий плач. Спочатку він хотів підняти дівчину, але зрозумів, що у неї численні травми і після цього зателефонував за екстреним номером.

За даними телеграм-каналу Mash, у дівчини відбиті всі внутрішні органи, лікарі по уламках збирали їй зламані кістки. Медики поки не дають ніяких прогнозів.

Пізніше стало відомо, що Ксенія ходила в бар зі своїм молодим чоловіком. Це внук кінорежисера Нікіти Міхалкова, син Анни Михалкової Андрій Баків. Після бару вони піднялися в квартиру Андрія на третій поверх. За попередніми даними з вікна цієї квартири дівчина випала. Можливо випадково, можливо – ні. Це будуть встановлювати правоохоронці. Повідомляється, що коли поліція прийшла до Андрія, він нібито спав і нічого не знав про подію.

Подруга Ксенії модель Олеся Кафельникова написала в своєму Instagram: “Ксюшу знайшли в кущах, роздягнену, недалеко від будинку, звідки вона нібито випала. У неї зламано ноги, ребра. Явно сховали”.

Кафельникова додала, що Ксенія не вживала наркотики і тому її сім’я і друзі вважають, що на вечірці сталося щось не те. Однак, за словами Олесі, всі хто був в барі це заперечують.

“Дуже жаль.Молимося за неї. Вона нічого не пам’ятає, крім свого імені”, – додала Кафельникова.

Джерело.

Загрузка...
Close