facebook

Штраф, арешт або громадські роботи: в Україні будуть карати тих, хто ображає військових

Депутати зареєстрували законопроєкт, яким пропонують карати за образу військовослужбовців. З порушників будуть стягувати штраф чи навіть арештовувати.

Про це стало відомо з порталу Верховної Ради.

Його метою є посилення правового захисту військових.

У тексті проекту зазначається, що в Україні хочуть ввести покарання за неповагу до військових ЗСУ та інших військових формувань, Головного управління розвідки, Служби зовнішньої розвідки, Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державної спеціальної служби транспорту, Держспецзв’язку, Нацгвардії, Держприкордонної служби.

Карати пропонують за неповагу, яка проявилася в публічно виявленій образі, в образливому чіплянні до військових чи у перешкоджанні реалізації ними своїх прав і свобод.

За неповагу до військових пропонується накладати на людину штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів (3400-5100 гривень), адміністративний арешт на строк до 15 діб, притягувати до громадських робіт на строк від 50 до 60 годин, виправних робіт на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку або суспільно-корисних робіт на строк від 240 до 360 днів.

Також наш портал інформував, “Для України починається цикл 2 років…”: астрологиня визначила точну дату завершення війни

Джерело.

Close