facebook

Байден, досить вже! ЦЕ ВРЯТУЄ УКРАЇНУ — кінець mер0ру: українці вже не витримують! Надважливо!

Україні необхідно більше Patriot для захисту громадян від балістичних ракет. Про це заявив засновник Благодійного фонду «Закриємо небо України», екс-заступник начальника Генштабу генерал Ігор Романенко.

«Американські Patriot дають змогу знищувати саме балістичні ракети, до яких належать «Кинджал», «Іскандер» і ракети, які застосовують пуски з повітряних платформ. Для того, щоб вони були ефективними, особливо в нічний час, потрібно забезпечити дії цих вогневих засобів. Тобто засоби, які б їх виявляли, та прожектори, які б візуально давали змогу їх виявляти, лазерні вказівки, тепловізори. Це елементи, які підвищують ефективність дій мобільних груп», — розповів Романенко

За словами генерала, наразі Україна є країною з протиракетною обороною, оскільки отримала американські Patriot. Романенко вважає нашу державу унікальною, оскільки в жодній з країн світу немає такої кількості різних засобів ППО і досвіду їхнього застосування.

«Наша держава потужно розвивається в цьому напрямку і є унікальною у світі, оскільки різних засобів в такій кількості в інших країнах немає, як і досвіду застосування. Patriot, які ми отримали від наших партнерів, — це дуже потужні комплекси, які спроможні знищувати балістичні ракети. Також це боротьба з Shahed, тобто безпілотними апаратами, які діють на низьких висотах», — додав військовий.

На території України працюють різні комплекси протиповітряної оборони західного зразка, зокрема NASAMS, IRIS-T, Patriot. Найкращим на сьогодні є німецька IRIS-T, заявив речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

При цьому під час останньої атаки дронів близько 40% із рекордної кількості «Шахедів», які Росія запустила по Україні, було збито мобільними вогневими групами.

«Цього разу хочемо подякувати мобільним вогневим групам. Це той передовий ешелон, на який і покладене завдання в більшості збивати ці ударні БпЛА для того, щоб зменшити кількість видатку наших зенітно-керованих ракет. Сьогодні близько до 40% дійшов процент збиття саме мобільними-вогневими групами», — сказав Ігнат.

Джерело.

Close