facebook

Все закінчиться у 2025 році, якщо не продовжать: українців уже попередили

Чехія продовжила захист українців до 2025 року.

У зв’язку з повномасштабною війною багато хто з українців вирушили не лише до різних куточків України, а й до інших країн шукати захисту. Як стало відомо, Чехія продовжила тимчасовий захист для українців до 2025 року. Про це розповідає Мінреінтеграція.

Згідно з інформацією, українці в Чехії матимуть змогу продовжити тимчасовий захист до кінця березня 2025 року. Це рішення було затверджено чеським парламентом першого грудня. Про це повідомляє офіційний веб-портал для шукачів притулку.

Відповідно до нової постанови, українці збережуть право до державного медичного страхування, освіти та ринку праці.

Для того, щоб продовжити статус тимчасового захисту в Чехії необхідно до 15 березня наступного року записатися на візит до відділення МВС для отримання візової наклейки, яка підтверджує тимчасовий захист.

Варто нагадати, що через виїзд більшості українців за кордон МВС запустило вигідну послугу. Як сало відомо, тепер українці, які перебувають у Чехії, Німеччині та інших країнах, зможуть отримати посвідчення водія за допомогою Укрпошти.

Вже з 20 листопада компанія «Укрпошта» розпочала міжнародну доставку прав водія до кількох інших країн. Тепер українці можуть замовити через електронний кабінет водія для отримання прав у Чехії, Німеччині та Італії. Раніше така можливість була доступна лише у Польщі.

Джерело.

Close