facebook

Не хочеш ти – я твого сина заберу: чоловік у військовій формі погрожував священнику, проведено службову перевірку

У ході агресивного спілкування військовий образив священика та погрожував йому. З’явилося відео інциденту.

За даними відеозапису, опублікованого у соціальних мережах, військовослужбовець виразно висловлює свою особисту неприязнь до священника під час обговорення похорону свого сина, також військовослужбовця. Відео опублікували в мережі.

Подія сталася 12 грудня в селі Дуліби Стрийського району на Львівщині. У відео чоловік у військовій формі агресивно взаємодіє із священиком, погрожує йому і висловлює намір привезти його до Територіального центру конверсії (ТЦК) силою, або ж забрати його сина.

Здається, що священник і військовослужбовець знайомі, і у військового може бути якась образа на адресу священика. Сам військовослужбовець зазначає, що недавно втратив сина, також військовослужбовця.

У ході агресивного спілкування військовий образив священика і погрожував йому, вхопивши його за горло, вказуючи, що він не простить священнику образу, яку той висловив під час похорону його сина.

“Ти мого сина, с*ка, опозорив, п**ар. Ти як його хоронив у мене на подвір’ю, що ти йому казав – “раб божий”. Звання не вмів сказати, п***рюга. І не дай бог, ти не приїдеш в п’ятницю в Яворів. Я приїду з пацанами і заберу тебе. Будеш в Яворові, тобі там дадуть все. А тут навіть не надійся і нікого не проси. Ти вже своє з’їв. Не хочеш ти – я твого сина заберу, зятя заберу. А ти сиди тут, шикуй”, – продовжив чоловік у військовій формі.

Як стало відомо після службової перевірки інциденту, в процес роботи ТЦК втрутилась цивільна особа у військовій формі, що має особисту неприязнь до священнослужителя.

Також там додали, що дії військослужбовців були правомірними, повістка була виписана заздалегідь.

Джерело.

Close