facebook

Вони мають бути в Україні: Зеленський зробив термінову заяву щодо чоловіків, які виїхали, і тих, хто залишився

Президент України висловився стосовно чоловіків мобілізаційного віку, які незаконно виїхали за межі держави під час дії воєнного стану. Відповідну заяву він зробив під час офіційного візиту до Естонії.

Частину виступу Володимира Зеленського опублікував Телеграм-канали “Украина Сейчас”та “Инсайдер”

Під час візиту до Естонії президент України, відповідаючи на питання, чи має Естонія вислати з країни громадян призовного віку, сказав, що питання не в самих громадянах, що виїхали з самого початку війни, виїжджали різні люди і чоловіки, і жінки, і діти через війну, ніхто не знав що буде завтра, кордони всі відкривали, щоб люди спасалися – це одна частина, сказав Президент.

Друга частина — ми відстояли 50% відсотків із захопленої території, ми відбили ворога і два роки б’ються наші хлопці, а є люди, які поза правил, поза законів перетинали кордон, сказав Зеленський.

“Це питання до цих людей, чоловіків, якщо вони мобілізаційного віку, то вони повинні допомагати Україні і вони повинні бути в Україні. Я зараз не говорю про те, що хтось повинен бути на фронті, а хтось не повинен бути на фронті. Є закон, але є звичайне людське правило. Один військовий, якого зараз оплачує держава Україна, на одного військового зараз йде 6-8 платників податків. І якщо ви в Україні і не на фронті і працюєте, де б ви не працювали, ми з повагою відносимося до кожної людини, і якщо ви працюєте і платите податки, то ви так само бороните державу.І це дуже потрібно”, – сказав Президент України.

“Якщо ви за кордоном і ви мобілізаційного віку, і ви не на фронті і не сплачуєте податки, і виїжджали поза законом, то є питання”, – відповів Президент.

“Якщо ми хочемо зберегти Україну, Європу, всі повинні розуміти, або ми допомагаємо Україні, або ми громадяни які на фронті, або ті, які працюють та сплачують податки. Не буде грошей — не буде військового, такі правила життя”, – додав він.

Джерело.

Close