facebook

ЕКСТРЕНА ЕВАКУАЦІЯ! Генерал влетів в ефір – на кордоні СТРАШНЕ: новий прорив? Увага всім!

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв, наголосив на важливості евакуації жителів Чернігівської та Сумської областей через постійні обстріли з боку Російської Федерації.

У своєму Facebook-повідомленні командувач Об’єднаних сил підкреслив, що війна з Росією охопила не лише схід і південь України, але й північну операційну зону, включаючи прикордонні райони Сумської та Чернігівської областей. Він зазначив, що Росія використовує різні види зброї, включаючи авіацію, артилерію, міномети та гранатомети, для атак на ці території.

«Війна з Росією охопила не лише схід та південь України. Північна операційна зона також не є виключенням. В прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей (так як й на всій території країни) діє правовий режим воєнного стану. Щодня ворог наносить по тим територіям вогневе ураження. Противник використовує різні види зброї, включаючи авіацію, артилерію, міномети та гранатомети, залучає диверсійні групи», — заявив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач закликав свідомих громадян слухати поради військових адміністрацій та бути готовими до евакуації з небезпечних зон.

«Ці бойові дії можуть призвести до загибелі як цивільних, так і військових людей, взяття їх в полон та руйнування цілих прикордонних сіл та міст. Кожен цивільний має чітко усвідомити, що перебування поблизу кордону з Росією є небезпечним! Щодня військові адміністрації вирішують питання евакуації мешканців з цих областей, так само, як з прифронтових населених пунктів на Сході та Півдні України. Війна триває, і для того, щоб українські військові могли вести повноцінний обмін вогнем та нищити ворога не задумуючись, що можуть нашкодити нашим громадянам, кожен свідомий українець має прислухатися до порад військових адміністрацій», — зазначив командувач Об’єднаних Сил ЗСУ.

Джерело.

Close