facebook

Українці більше не можуть виїхати до Польщі: кордон заблокований, що почалося

Українці не можуть потрапити до Польщі.

Найчастіше українці їдуть саме до Польщі зараз, там тимчасово мешкає чимала кількість біженців із початку повномасштабної російської військової агресії. Але зараз українцям складно потрапити до Польщі, повідомляє УНІАН.

Вся справа в тому, що, як і обіцяли раніше польські фермери, вони почали знову блокувати польсько-український кордон. Спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону цю інформацію підтвердив та поділився, які пункти пропуску вже не працюють.

Демченко заявив, що у Шегині польські фермери розпочали блокування пункту пропуску, а незабаром планують ще блокувати два пункти пропуску.

Повідомляється, що на пункті пропуску Шегині знаходиться близько 100 осіб та 50 транспортних засобів, вони блокують під’їзну колію до кордону. Протестувальники знаходяться за кількасот метрів від пункту пропуску.

Незабаром ще два пункти пропуску — Ягодин та Рава-Руська може чекати на ту саму долю. Зазначається, що у Шегінях блокувальники не пропускають усі види транспорту – у тому числі й легкові авто та пасажирські автобуси.

Демченко висловив сподівання, що найближчим часом ситуація зміниться і на польській стороні знайдуть можливість руху хоча б для легкових автомобілів та автобусних перевезень.

Польські учасники блокування кордону обіцяли, що залежно від пункту пропуску пропускатимуть різну кількість транспортних засобів: на деяких – це один вантажний транспортний засіб на годину, на інших – 2-3.

Демченко попередив, що блокування кордону має тривати близько місяця до початку березня. Усього поки що блокуються 3 пункти пропуску, але до них ще можуть додатись 2 – Угринів і Устилуг. За інформацією, два останні поляки можуть заблокувати з 12 лютого. У результаті може бути заблоковано 5 пунктів пропуску України з Польщею.

Демченко додав, що щодо інших пунктів пропуску інформації про блокування не надходило.

Джерело.

Close