facebook

Усіх водіїв попередили: рух перекрили цілий місяць – де тепер не проїхати

З 10 лютого в Києві буде припинено рух транспорту на ділянці розв’язки біля Дегтярівського мосту. Інформацію про це розповіла Київська міська державна адміністрація (КМДА). Роботи, пов’язані з реконструкцією цієї розв’язки, триватимуть до 10 березня. УК “Київавтодор” висвітлила ці зміни.

Про це повідомляє сайт Факти.
Протягом робіт з реконструкції розв’язки біля Дегтярівського мосту в Києві буде введено обмеження руху на декількох з’їздах:

З вулиці Олени Теліги на вулицю Дегтярівську (у напрямку станції метро “Берестейська”).
З вулиці Дегтярівської на вулицю Олександра Довженка (у напрямку станції метро “Шулявська”).
Також очікуються можливі пробки на проспекті Берестейському біля станції метро “Нивки” через обмеження руху. З 10 лютого з 09:00 до 12 лютого 06:00 рух транспорту буде частково обмежено на проспекті Берестейському біля станції метро “Нивки” у напрямку до центру міста. Це пов’язано з ремонтом колодязя дощової каналізації в крайній правій смузі руху.

Щодо розв’язки на вулиці Дегтярівській нагадаємо, що 30 вересня у Києві на проїжджу частину обрушилися кілька прольотів Дегтярівського мосту. Рух автомобілів було перекрито. У КМДА наголосили, що відповідальність за інцидент несе підрядник. Із червня на мосту проводились ремонтні роботи, їх планували завершити до 30 листопада. На це було виділено близько 1 млрд. гривень.

Нагадаємо, що 30 вересня у Києві сталася подія, коли декілька прольотів Дегтярівського мосту обрушилися на проїжджу частину, внаслідок чого було перекрито рух автомобілів. Київська міська державна адміністрація (КМДА) заявила, що підрядник несе відповідальність за цей інцидент. Ремонтні роботи на мосту тривали з червня і повинні були завершитися до 30 листопада. На цю мету виділено приблизно 1 млрд. гривень.

Джерело.

Close