facebook

Оголошено про тарифи на газ з 1 березня: хто серед українців зможе платити по 7,7 грн за кубометр

Українцям назвали тарифи на газ, які діятимуть з 1 березня. Стало відомо, хто зможе платити за кубометр мінімальну вартість 7,7 грн.

Як інформує “Today.ua”, в Україні часто обговорюють підвищення тарифів на комуналку, без яких у майбутньому не обійтися. На деякі послуги поширюється дія мораторію, зокрема, на газ. Можливість подорожчання блакитного палива обговорюється, але до кінця опалювального сезону змін не буде.

Побутові споживачі у березні оплачуватимуть пальне за тарифами, які пропонують їхні постачальники. Більшість громадян одержує його від Нафтогазу, який зафіксував ціну кубометра на рівні 7,96 грн. Таким чином, якщо за місяць буде використано аналогічний обсяг газу, нічого у платіжці не зміниться.

У березні в Україні діють такі ж тарифи на газ, що й у попередні місяці. Відповідно, при колишньому споживанні палива цифри у платіжці нічого не зміниться.

Соціальна норма на сім’ю з трьох осіб, які використовують лише плиту, – 9,9 кубометра газу. Якщо вони купують його у Нафтогазу, то платять 78,8 грн на місяць. Окремо стягується плата за доставку газу, вона у всіх галузях різна.

Детально з тарифами різних постачальників можна ознайомитись у таблиці, наданій ГазПравдою. Зазначимо, що у п’яти постачальників вартість кубометра вища за 8 грн. Мінімальний тариф надає компанія “ЕРУ Людям” – 7,7 грн за кубометр.

Як отримати знижку на газ

Абоненти Нафтогазу можуть заощаджувати 1% на оплаті рахунків. Для цього вони мають вносити плату за газ до 15-го числа щомісяця. Знижка передбачена тим споживачам, які користуються онлайн-сервісами. Вона буде більшою, якщо сума вища.

У національного оператора газорозподільних систем – Газмережі – з’явиться ще 270 тисяч клієнтів із трьох регіонів. Компанія отримала ліцензію на розподіл газу у Коростишівському районі Житомирщини, Тисменицькому районі Прикарпаття, а також у Чернівецькій області з 1 березня.

Особисті рахунки клієнтів залишаються незмінними, а послуги з доставки газу потрібно буде оплачувати за новими реквізитами, які стануть відомими у наступних платіжках. Довідки за телефонами: 066-300-2-888, 093-300-2-888, 098-300-2-888.

Джерело.

Close