facebook

У квітні трапиться таке, що змінить хід війни: події підуть дуже стрімко для України

Аюрведичний терапевт поділилася прогнозом на квітень

Кожного українця хвилює питання, скільки ще триватиме війна та чим вона закінчиться. Оракул та сертифікований аюрведичний терапевт Марія Ланг поділилася прогнозом, що варто чекати на українців у квітні. Її інтерв’ю є на YouTube-каналі Що далі?

Оракул прогнозує, що у квітні зросте енергія, натхнення та буде підйом. Те, що ще недавно здавалося неможливим, може статися.

Зокрема, вона поділилася, що зовсім недавно ще нічого не відбувалося, а потім легіон “Свобода Росії” взяли під контроль села в Білгородській області Росії.

Не виключено, що з’явиться новина про те, що на росії взяли в заручники людину, яка видає себе на путіна. Тобто, оракул вважає, що за путина на себе видає його двійник і його можуть викрити.

Також провісниця не виключила, що наступного місяця може статися початок деокупації Криму, повалиться Кримський міст або щось станеться на території росії. Але, за її словами, це буде щось таке, що переверне все.

Ланг також не виключила, що ЗСУ можуть слідом за російськими добровольцями увійти на територію росії з Білгородської області.

Українцям варто бути готовими до того, що й у квітні будуть жорсткі обстріли, ворог не збирається здаватись та відмовлятися від своєї тактики терору.

При цьому, за прогнозом оракула, у травні, коли б не воєнний стан мали б пройти президентські вибори, політична ситуація стане ще напруженішою.

Буде виявлено нових корупціонерів, можуть бути замішані міністри. І хоча вже неодноразово заявлялося, що поки в країні війна, жодних виборів президента не може проходити, оракул вважає, що до кінця року вже буде зміна влади в країні.

У травні вже будуть помітні кандидати на цю посаду. І хоча на запитання, чи може жінка стати главою країни, оракул заявила, що це не виключено, війну в Україні все ж таки закінчить чоловік.

Джерело.

Close