facebook

Гордон розповів, коли відбудеться “серйозна подія, яка змінить весь перебіг війни”

Журналіст Дмитро Гордон підтвердив свій раніше озвучений прогноз, що війна закінчиться у 2024 році.

Дмитро Гордон нагадав свій прогноз щодо термінів завершення війни, запевнивши, що ми переможемо до кінця поточного року. При цьому він визнав, що знає більше, ніж може розповісти.

Інтерв’ю Дмитра Гордона можна переглянути на каналі YouTube.

Відомий журналіст припустив, чому США не надають Україні військової допомоги: “У нас же зі снарядами та патронами співвідношення 1:10 сьогодні за статистикою: нам же не дають. Ситуація погана: нам нема чим воювати, а Захід телиться, через що в мене погані думки з цього приводу. Висловлюючись простою мовою, чи Захід підштовхує нас сісти за стіл переговорів, чи Заходу якісь домовленості про “червоні лінії” з Росією“.

“А як же Ваша оптимістична заява, що Україна цього року закінчить війну?” – поцікавився у свого співрозмовника журналіст Василь Голованов.

На що Дмитро Гордон відповів упевнено, але досить ухильно: “Я, як і раніше, його озвучую. Так, я вважаю, що цього року війна закінчиться. Щось знаю, але не розповім: не моє знання, не маю права”.

“Можу натякнути. Ось нас лякають новим настанням Путіна, що він скоро почне наступати. Так, він почне, звичайно, він почне. Звичайно, він чекає, коли земля не буде в’язкою, у нього готові війська і, звичайно, він хоче наступати на Харків, на Слов’янськ і на Краматорськ. А чому ні? Я вам скажу, що до липня відбудеться дуже серйозна подія, яка змінить весь перебіг війни. Все, більше нічого говорити не буду“, – натякнув на позитивні для України майбутні події журналіст.

Також Гордон емоційно звернувся до американців, натякнувши, що США “настають на ті ж самі граблі”.

Джерело.

Close