facebook

Дощі, грози та ураганний вітер: у понеділок погода пошмагає українців

У понеділок, 6 травня, в Україні очікується різке погіршення погоди у західних, північних і в більшості центральних областей.

Протягом ночі місцями можливі невеликі дощі, а вдень очікуються помірні короткочасні опади, а інколи й грози. У решті територій не передбачається опадів. Вітер переважатиме південно-західний зі швидкістю 7-12 м/с, а в західних та північних областях можливі пориви вітру 15-18 м/с.

Про це повідомляє Український гідрометеорогологічний центр.

Температура повітря вночі становитиме 8-13°, а вдень підніматиметься до 20-25°, за винятком Карпат та узбережжя морів, де очікується прохолодна погода з температурою 14-19°. У столиці, Києві, також очікується місцями невеликий дощ уночі, а вдень можливі помірні короткочасні опади. Вітер у Києві буде переважно південно-західний зі швидкістю 7-12 м/с. Температура повітря у столиці вночі становитиме 10-12°, а вдень підніметься до 22-24°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, найвища температура в Києві 6 травня була зафіксована у 1954 році і склала 29,7°, а найнижча температура уночі за всю історію спостережень становила -2,0° у 1915 році.

У вівторок, 7 травня, в Україні очікується короткочасний дощ та грози у західних, північних, центральних областях, а в інших районах – без опадів. Вітер змінить напрямок з південно-західного на північний зі швидкістю 7-12 м/с, а вдень на Лівобережжі та в південних областях можливі пориви 15-20 м/с.

Джерело.

Close