facebook

Примусової мобілізації побільшає: чоловіків уже попередили про роботу ТЦК та поліції

Адвокат попередила чоловіків про те, що буде з мобілізацією далі


В Україні продовжується загальна мобілізація, і тепер ТЦК ходять із поліцією. Адвокат з мобілізації та військових суперечок Анастасія Карбовська переконана, що випадків незаконної примусової мобілізації побільшає через новий закон.

Адвокат розповідає, що співробітники ТЦК та поліції мають різне коло повноважень: “Поліція має право зупинити авто або зупинити особу та перевірити її документи за наявності відповідних підстав. У той же час працівники ТЦК не мають права цього робити. Поліція може перевірити особу щодо того, чи не перебуває вона в розшуку за вимогою ТЦК про порушення правил військового обліку”.

Карбовська додала, що якщо така особа справді буде у розшуку, то на підставі цього її справді можуть доставити співробітниками поліції до територіального центру комплектування.

“Випадки незаконної примусової мобілізації також будуть у нас, адже новий закон надає більше повноважень співробітникам поліції та співробітникам ТЦК. Якщо людина перебуває у розшуку, то її буде доставлено у примусовому порядку”, – заявила адвокат.

Анастасія Карбовська резюмувала, що просто перевірка документів не дає підстав для того, щоб примусово доставляти особу до ТЦК.

Джерело.

Close