facebook

Зеленський хоче, аби Папа Римський приїхав на Донбас

Глава Української держави Володимир Зеленський вважає зустріч з Папою Римським Франциском моментом істини і готовий зробити все, щоб стати “Президентом миру”.


Про це Президент написав у Facebook.

“Зустріч з Папою Римським Франциском у Ватикані – це момент істини. Наче перевірка на справжність. Ми говорили про найважливіше для України – припинення війни на Донбасі”, – наголосив Зеленський.

За словами Президента, буде знаково, якщо Його Святість прийме запрошення і відвідає Україну. Водночас він висловив упевненість, що Папа Римський має побувати не лише у столиці, адже “щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на Донбасі, треба їхати на Донбас”.

“Аби стати “Президентом миру”, як назвав мене Папа, я маю зробити все, щоб, їдучи Донбасом, бачити усміхнені обличчя, кольорові дитсадки та школи, сучасні лікарні й добрі дороги, чути дитячий сміх і знати, що війна в Україні – страшний спогад, якого світу не забути”, – підкреслив глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, у Ватикані відбулася аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської з Його Святістю Папою Франциском. Зокрема, Зеленський запросив Папу Римського до України.

Джерело.

Загрузка...
Close