facebook

Війна загориться з новою силою: подільники дадуть оркам цілу армію – миру не буде

Ситуація починає приймати жахливий оборот, і слід терміново приймати рішення та діяти, щоб не допустити ще більшої ескалації.

Війна в Україні триває майже три роки, і якщо раніше, це була бій 1 на 1, то тепер на арену виходить північна корея зі своєю армією. На жаль, НАТО всіляко уникає безпосередньої участі у війні, і навіть те, що дві ядерні держави виступають тандемом проти однієї неядерної, ніяк не спонукає Альянс вирішити конфлікт у центрі Європи.

І ситуація продовжує розпалюватись, адже північна корея збільшує кількість своїх військ, які візьмуть участь у війні проти України.

Докладніше про те, що північна корея відправлятиме цілу армію на допомогу росії, інформує The New York Times. Також було взято для аналізу такі джерела: Telegram-канал “Реальна війна”.

За повідомленнями видання The New York Times, російські війська у кількості 50 тисяч осіб, серед яких можуть бути військовослужбовці з північної кореї, нібито готуються до широкомасштабного наступу на територію Курської області, щоб повернути втрачені позиції.

Особливу увагу привернула можлива участь у контрнаступі північнокорейських військових. За оцінками української розвідки, північна корея може відправити до 100 тисяч військових на підтримку російських військ. Це, на думку аналітиків, може створити значну перевагу для російських сил на передовій.

Видання наголошує, що підготовка до можливого контрнаступу супроводжується нарощуванням військової техніки на низці напрямків.

Одна з дільниць — Запорізький напрямок, де, за словами лейтенанта Збройних сил України, відомого під позивним “Алекс”, російські війська вже розміщують десятки одиниць бронетехніки та проводять попередні розвідувальні операції.

Лейтенант також зазначив, що поки що атаки на цій ділянці мають зондуючий характер, проте нарощування сил може свідчити про підготовку до більш активних дій у майбутньому.

Раніше українське військове керівництво вже попереджало, що росія може зосередити свої зусилля на Запоріжжі, прагнучи прорвати українську оборону за допомогою значних бронетанкових та артилерійських сил.

Це передбачає не лише можливість масштабного наступу, а й продовження довгострокової стратегії виснаження української армії на кількох фронтах.

За всієї небезпеки ситуації багато експертів вважають, що новообраний президент США Дональд Трамп зможе швидко закінчити війну в Україні. Проте офіційні представники українських спецслужб та низка військових експертів вважають, що подібні чутки можуть бути частиною психологічної війни.

Голова Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко також наголосив, що до подібних заяв слід підходити з обережністю, адже поки не відбулася інавгурація Дональда Трампа, будь-які “мирні сценарії”, у тому числі, якщо їх оголошують прямо з Америки, не є робітниками та реальними.

Все, що зараз говориться публічно, все це – хайп, який несе в собі певні цілі, зокрема задля підвищення ставок.

Джерело.

Close