facebook

Хотіла встановити рекорд швидкості: Відома телеведуча розбилася в смертельній ДТП. 996 км/год!

Гонщиця і ведуча передачі “Руйнівники легенд” 36-річна Джессі Комбс загинула при спробі встановити рекорд швидкості на реактивному автомобілі. Про це повідомляє ABC7 News.

Аварія сталася в пустелі Пустеля Алворда, штат Орегон. Як повідомили в офісі місцевого шерифа, трагедія сталася 27 серпня близько 16:00 за місцевим часом (02:00 за київським часом 28 серпня).
Комбс, перебуваючи за кермом реактивного автомобіля, намагалася розігнатися до швидкості 996 кілометрів на годину. Жінка отримала травми, несумісні з життям.

У заяві родини, опублікованому сайтом Autoblog, відзначається, що вона намагалася побити абсолютний жіночий рекорд швидкості пересування по суші, встановлений в 1976 році каскадерка і гонщицею Кітті О’Ніл. Тієї вдалося розвинути на триколісному реактивному автомобілі швидкість 843 кілометри на годину.

Представники шоу “Руйнівники легенд”, в якому за життя встигла попрацювати Комбс, висловили співчуття родині та близьким екс-співведучою.

Джессі Комбс прозвали найшвидшою жінкою на чотирьох колесах. У 2013 році вона змогла побити рекорд швидкості серед представниць жіночої статі, розігнавшись до 632 кілометрів на годину. Новий рекорд Комбс встановила в 2016 році – 769 кілометрів на годину. У 2018 показник гонщиці досяг вже 777 кілометрів, але тоді результат не зарахували офіційно.
Загибла була відома по роботі в телепрограмах All Girls Garage, Extreme 4×4. Також вона тимчасово вела шоу “Руйнівники легенд”.

Загрузка...
Close