facebook

«Вмирають без похорону, як собаки!»: Ізраїльський лікар змалювала жахаючу ситуацію в Італії. Більше сил немає

Ізраїльтянка, яка живе в Пармі на півночі Італії і працює в місцевій лікарні, дізналася про легковажне ставлення до коронавірусу в Ізраїлі і опублікувала відеозвернення, в якому закликала поставитися до епідемії з усією серйозністю.

Аді Вайс-Фінк сказала в пості, розміщеному в «Фейсбуці»:

«Дорогі ізраїльтяни, що з вами? Сидіть вдома! Гуляти в парках з друзями, потайки бігати в перукарні і до манікюрниці, сидіти на пляжі або запрошувати друзів на вечерю – це тільки допомагає цьому вірусу.

«Вчіться на наших помилках. Я повторюю: три тижні тому у нас було 3 хворих, і у нас відразу закрили школи і рекомендували сидіти якомога більше вдома, але ми продовжували звичайне життя як ні в чому не бувало: гуляли, сміялися, розважалися і не надавали всьому цьому значення. І який результат? Через два тижні у нас оголосили повну блокаду – після того, як лікарні впали, а людей залишили помирати вдома, в тому числі і молодих.

 

Люди вмирають на самоті в лікарнях, навіть не маючи можливості попрощатися з близькими. Без похорону, як тварини. Навіть собаки вмирають з великою повагою. Я прошу вас – залишайтеся вдома, у вас немає щеплення, може бути, ваша черга наступна. Змініть спосіб життя – закрийтеся в будинках, якщо не для себе, то для своїх дітей.

Зробіть це заради своїх старих, заради нас, лікарів, у яких вже немає сил!»

Джерело.

Close