facebook

“Почули плач з-під землі”: Сімейна пара відкопала на кладовищі живу новонароджену дівчинку. Три дні у могилі

Подружжя прийшли попрощатися зі своєю дочкою, яка народилася раніше терміну і померла.

Сімейна пара, яка пережила страшну трагедію, знайшла щастя, виявивши на кладовищі новонароджену дівчинку. Дитина провела в могилі близько трьох днів.

За даними NDTV, у торговця з індійського штату Уттар-Прадеш Хітеш Кумар раніше терміну народилася дитина, яку лікарям не вдалося врятувати. Новонароджену дівчинку подружжя поховали на місцевому кладовищі. Прийшовши попрощатися з дитиною, вони почули плач звідкись із-під землі.

Чоловік, визначивши звідки все-таки виходить звук, почав копати землю. Він виявив загорнутий у тканину глиняний горщик, в якому знаходилася новонароджена дівчинка. Подружжя відразу викликали медиків і поліцію.

За словами лікарів, дитина перебувала в могилі близько трьох днів. Дівчинці поставили діагноз гіпотермія. Її довелося підключити до кисневого апарату через інфекцію легенів. Пара, яка виявила дитину, постійно знаходиться в лікарні і має намір удочерити дівчинку.

У поліції зазначили, що згідно із законом для процедури усиновлення необхідна згода кровних батьків, тому їх необхідно розшукати.

Джерело.

Close