Легендарний російський футболіст принизив Україну і отримав відповідь

Колишній нападаючий збірної Росії Сергій Юран принизив Україну і футболіста збірної Романа Яремчука за його слова після перемоги над збірною Португалії в кваліфікації Євро-2020.

“Такі футболісти називаються футболістікамі. Гравець говорить про те, як він зіграв, скільки забив, про перспективи своєї збірної, а футболістік же починає розповідати про інших збірних, інших гравців. Давайте згадаємо, брала участь чи взагалі Україна на ЧС в 2018 році? Ось і вся відповідь. Потрібно бути уважніше з висловлюваннями, може, він просто забув, що збірна України не брала участі на ЧС. Говорячи про українських гравців, які виступають в топ-клубах, можна згадати лише Зінченко. І то це завдяки більше російському чемпіонату. Його взяли в “Уфу”, а потім вже він поїхав далі “, – цитує Юрана Чемпіонат.com.

Українські фанати не стали терпіти такого, і висловили все, що думають про росіянина.

“Цей Баран забув, що Рашка потрапила на ЧС тільки тому що купила його у Блаттера?”, “О, так. Ця знаменита футбольна школа Уфи виростила талант для” МанСіті “.” Зеніт “мабуть з Ракицького теж зробив гравця. Типовий срусскій, все гарне приписує як до свого, а погане буває тільки у біндеровцев “, – пишуть користувачі (стилістика оригіналу збережена).

Загрузка...
Close