facebook

У мережі знайшли депресивні пости дівчини, яка спалила себе в Запоріжжі

Дівчина, яка загинула вночі 4 серпня в сквері біля храму “Собор Бога Отця Милосердя” в Запоріжжі, напередодні залишила у соцмережі дивний пост.

У мережі знайшли депресивні пости дівчини, яка спалила себе в Запоріжжі

Сторінку померлої в забороненій в Україні соцмережі “ВКонтакте” відшукали автори Telegram-каналу “Це Запоріжжя”. Її нібито звуть Анастасія Ніклас, хоча в правоохоронних органах інформації про особистість померлої не розголошують.

Так, у згаданому пості, який був залишений 3 серпня о 20:31, дівчина скаржилася на пригноблене життя і травми. Востаннє користувачка була в мережі о 02:30 перед трагедією.

Ймовірно, померла біля храму в Запоріжжі дівчина

“Все життя пригнічена, принижувана, ображена, довкола один тільки аб’юз, неглект, гостинг, віктімблеймінг, знецінення та токсичність. І травми!” – йдеться у зізнанні, повному нецензурних слів.

Останній пост Анастасії Ніклас у соцмережі

Також в одному з останніх постів Анастасія Ніклас опублікувала картинку палаючої у вогні пари та свічки, що говорить про скорботу. Водночас до нього було прикріплено трек співачки Гейлі Вестенра Bist Du Bei Mir (з нім. – “Ви зі мною”), в якому йдеться про смерть: “Якщо ти зі мною, я із задоволенням піду вмирати і відпочивати”.

Один із останніх постів Анастасії Ніклас у соцмережі

Ще раніше дівчина викладала цитати про біль і страждання. Наприклад, одна з них належить німецькому письменнику Герману Гессе: “Я вважаю за краще корчитися в полум’ї диявольського болю, ніж жити в цій атмосфері середньої температури”.

Пост Анастасії Ніклас

 

Джерело.

Close