facebook

Кравчук заступився за пропагандистку Путіна Скабєєву та заявив, що поважає її (відео)

Глава української делегації в ТКГ у Мінську Леонід Кравчук прокоментував скандальний ефір з російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою, в якому він взяв участь. Він не лише не засудив її, а й заступився за неї.

Перший президент розповів про ефір на федеральному кремлівському каналі “Россия 1” в інтерв’ю Дмитру Гордону, повідомляє 24 канал.

За що Кравчук поважає Скабєєву

Гордон запитав політика, чи вдалося йому “покласти на лопатки” пропагандистку Скабєєву під час ефіру наприкінці липня цього року, на який його запросили. Леонід Кравчук відповів, що це не та людина, яку б він хотів поставити на місце під час публічної дискусії.

Ба більше, Кравчук сказав, що поважає Скабєєву та не вважає її противником, на відміну від російського президента Путіна. Він запевнив, що ніколи “не піде в словесну атаку на журналістів”.

“Вона (Скабєєва, – 24 канал) – енергійна, наполеглива, емоційна. Мені було приємно чути, як вона говорить”, – уточнив Кравчук.

 

Він також порівняв журналістів із “розвідниками, які ходять по тонкому лезу ножа”. За ними, мовляв, стоять мільйони людей.

Джерело.

Close