facebook

“Роздули брудну історію”: нардеп виправдалася за інтимне листування

Народна обраниця повідала, що вела листування зі своєю ученицею.

Нардеп від групи за майбутнє Ірина Констанкевич виправдалася за “інтимне” листування з дівчиною у стінах парламенту.

Як розповіла політик на своїй сторінці в Facebook, їй писала колишня студентка Юлія, яка 23 червня привітала її з днем народження.

“У відповідь я виставила [фото], як мене вітає сім’я. Далі моя колишня студентка, випускниця 17-річної давності, пише, що вона заздрить, що я з сім’єю, а вона в одній з далекій європейській країні”, – розповіла Констанкевич.

Вона також написала співрозмовниці, що чекає на дзвінок.

“А тепер друге повідомлення, 17 вересня, в її день народження, в її ювілей, і я теж привітала голосовим повідомленням. Я витратила 1 хвилину депутатського часу на це”, – заявила жінка.

Констанкевич сказала, що громадськість роздула “брудну і негарну” історію, але між ними стоїть лише “дружба філологів, учня і вчителя”. Вона додала, що Юлія спілкується з нею “на ви”, їй самотньо “далеко в чужій країні”.

“Мій чоловік сміявся і говорив: краще б джерела вивчили українську мову. Моя дочка теж сміялася і говорила, що “ти ж не будеш, мамо, це сприймати серйозно”. Тому що Юля є вчителем німецької мови для моєї дочки. Мій син зігнувся в три погибелі та теж реготав”, – заявила нардеп.

Джерело.

Загрузка...
Close