facebook

“Голодний і без ліків”:На Волині дідуся після інсульту вигнали на вулицю.Не мав грошей

На Волині дідусь після інсульту босоніж пішов з лікарні, бо не мав грошей на лікування.

Про це у фейсбуці написала Єлизавета Ніверська.

Зі слів волинянки, інцидент трапився у вівторок, 22 жовтня у Нововолинську.

“Йшла в магазин, і випадково побачила біля міської лікарні, за територією, сидів чоловік похилого віку. Видно було, що людині погано, був без взуття, ноги побиті. Я підійшла, щоб надати хоч якусь допомогу і впізнала знайомого. Людина після інсульту, через що бувають провали у пам’яті”, – йдеться в дописі.

Чоловік розповів, що його поклали в кардіологію, а на вулиці він, бо пішов по гроші. З його слів, у відділені кардіології він другий день, голодний і без ліків.

“Коли він попросив у лікаря хоча б каші та зателефонувати рідним, йому відповіли “тут вам не столова і не пункт зв’язку”. Тому він і пішов по гроші. Як людина в лікарні другий день без документів, зв’язку і грошей – я не знаю. Коли він сидів під лікарнею ніхто з медперсоналу, якого на той час було вдосталь на вулиці (прибирали територію), не підійшов і не поцікавився, що з ним, чи не погано людині. Чергова медсестра сказала нам, що нема ліків, тому дивитись за ним не буде”, – пише Єлизавета.

“Від почутого і побаченого я була в шоці. Ще раз переконалась, що поки подачку не дасиш, ніхто тебе лікувати не буде, та що там лікувати, і води ніхто не дасть. Нікому не бажаю опинитися в такій ситуації”, – додає дівчина.

Джерело.

Close