facebook

“Для мене це покидьки і мерзоти”: екс-міністр Рева зробив скандальну заяву про українців. “Яке він має право?”

Екс-міністр переконаний, що вибачатися йому немає перед ким, а ось жителі Донбасу повинні покаятися.

 

Колишній вже міністр соціальної політики Андрій Рева наполягає на тому, що вважає всіх, хто лишився під окупацією жителів Донбасу мразями і покидьками.

Про це свідчать останні коментарі, залишені ним у соцмережі Facebook у відповідь на аргументи прихильників якнайшвидшої реінтеграції регіону.

“А що, жителі НДР виходили на мітинги під гаслами:” Сталін введи війська!“,Проводили референдум про створення НДР, лягали під танки ФРН, які йшли звільняти їх від окупантів?.. Ті, хто були за Україну – ті поїхали. Залишилися ті, хто прийняв окупацію. І я не бачу необхідності жертвувати суверенітетом країни, щоб отримати їх назад на умовах Кремля“-”аргументував “свою позицію екс-міністр.

За логікою Реви, всі жителі підконтрольних ДНР і ЛНР територій, включаючи бажаючих, але вже не здатних виїхати, є сепаратистами.

“А за другою пенсією ходити вік дозволяє? Зрадники і сепаратисти, навіть якщо у них в кишені був паспорт громадянина України, для мене і для мільйонів тих, хто протистояв зрадникам, покликав окупантів в нашу країну, залишаться мразями назавжди. А всі ці соплі” там наші люди “,” вони такі ж, як і ми“-це для вас і для таких як ви. Скажи мені, хто твій друг і я скажу, хто ти”, – написав він.

На думку колишнього чиновника, жителі Донбасу, які не бажають або не мають можливість переїхати на підконтрольну Україні територію, не є людьми.

“Сепарню і її підголосків я зневажав і буду зневажати. І коли ОРДЛО кане в лету, оцінку кожної мерзоти, яка зрадила свою країну, буде дано. Так що думайте краще про те, що ви в суді скажете в своє виправдання. І як Ви будете дивитися в очі сім’ям наших солдатів і офіцерів, загиблих у цій війні… Я ненавиджу сепаратистів і зрадників. Якщо це для Вас люди, тоді так. А для мене це покидьки і мерзоти“, – збурився Рева.

При цьому екс-міністр переконаний, що вибачатися йому немає перед ким, а ось жителі Донбасу повинні покаятися.

“Вибачатися повинен той, хто винен. Хто там голосував за” міцного господарника“з партії двох регіонів? Чи не він закликав інтервентів в нашу країну? Може бути, почнемо кампанію покаяння з виборців Януковича?”–задався питанням Рева.

Нагадаємо, що в кінці квітня, будучи на посаді міністра, Рева заявив наступне:“Всі, хто були проукраїнськими, всі поїхали. А той, хто хоче отримувати дві пенсії–там і тут, нехай потерпить. Мені їх не шкода нікого абсолютно, я вам чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів і їх сім’ї, які вбиті там за цих мразей”.

 

Джерело.

Close