facebook

“За що Ганьба, хлопці?”: Українець жорстко розніс попередників через Зеленського. Він звалив на себе важку ношу

Останні кілька днів у Мережі відбуваються активні атаки на президента Володимира Зеленського. Цілі лавини негативу противники українського гаранта виливають у грубій формі.

На щастя не лише негативу. Багато відомих і просто звичайних українців стали на захист Зеленського, публікуючи різноматні дописи і відеозвернення.

Не винятком став і відомий блогер і юрист – Михайло Шнайдер. Його останній допис на сторінці у Фейсбук уже став популярним і спричинив дискусії і коментарі.

Подаємо його слова в оригіналі:

Друзі, всі ми хочемо змін на краще. Всі ми хочемо позитивних і реальних змін. І це цілком нормально, адже так влаштована природа людини. Хоча багато хто з нас, чекають результатів вже прямо зараз.

Але на превеликий жаль, так буває тільки в казках. Тільки в казках, одним помахом чарівної палички вирішуються всі існуючі проблеми.

У житті все відбувається набагато складніше.

Наприклад Володимир Зеленський, прийняв від попередників воюючу, розграбовану і зруйновану державу, уражену метастазами корупції і поділену між олігархічно-феодальними кланами.

Для того, щоб відновити і врешті-решт дістати Україну з дна прірви, потрібен не один місяць і навіть не один рік. Потрібна щоденна, систематична, а головне результативна праця.

І Зеленський дійсно Працює. Він працює буквально на знос з раннього ранку і до глибокої Ночі. Він щиро хоче домогтися позитивного результату і нарешті витягнути нашу державу з болота убогості, війни і розрухи.

Може це відбувається не так швидко як би нам хотілося, але мета однозначно буде досягнута. Ну принаймні, я в це щиро вірю.

Успіху і терпіння вам Володимире Зеленський. Все у вас обов’язково вийде.

Окрім того, раніше Шнайдер прокоментував ситуацію в Тернополі, коли невідомі особистості кричали президенту “Ганьба!”.

Друзі, кілька днів тому в Тернополі, група якихось незрозумілих персонажів, дуже голосно кричала нашому Президенту “Ганьба”.
У зв’язку з цим у мене виникло всього кілька Питань.

За що “Ганьба” Хлопці?

За те, що Зеленський хоче Миру?

За те, що він хоче припинити війну і смерті наших Хлопців?
За те, що він працює з ранку до ночі, для того, щоб зробити нашу державу успішною і благополучною?

А може за те, що Володимир Олександрович кинув успішну кар’єру, кинув прибутковий бізнес і звалив на себе цю тяжку Ношу?

Хлопці, перш ніж засуджувати когось візьміть його взуття і пройдіть його шлях, спробуйте його сльози, відчуйте його Біль.
Натрапте на кожен камінь, об який він перечепився.

І тільки після цього ви будете вправі говорити, що знаєте як йому правильно Жити …

Джерело.

Close