facebook

Двері вирізали болгаркою! Син Пашинського потрапив під удар.“До тата в СІЗО”

Обшуки у власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка в рамках справи про відмивання коштів екс-президента Петра Порошенка (який, як вважається, є реальним власником телеканалу) пройшли одночасно з обшуками у сина екс-нардепа Сергія Пашинського.

Про це пише Telegram-канал “Політика Країни” з посиланням на джерела в силових структурах, зазначають у виданні “Страна”

Відзначається, що син Пашинського за часів Порошенка кермував в “Укроборонпрому”.

“Так ось, що цікаво: і Макеєнко, і син Пашинського живуть в одному під’їзді. І обидва не пускали до себе додому слідчих. Тому обидві двері вирізали болгаркою. Оперативникам довелося заспокоювати переляканих мешканців і пояснювати, що різати будуть всього двоє дверей, а не весь будинок “, – наголошується в повідомленні.

Окрім того, ми вже повідомляли, що справа експершого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського має «певні зв’язки» з екснардепом Сергієм Пашинським.

Про це раніше заявляв генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

«Що стосується багатьох інших справ, пов’язаних з економікою, скажімо так, із зловживанням посадою, то ми тільки цього тижня зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов’язані з цією ж особою Пашинським Більш того, навіть підозра, що пов’язана з Гладковським, також має певні зв’язки з цим фігурантом Пашинським Це теж було певною частиною сюжету, пов’язаного з тим, що інкримінується Гладковському», — сказав генпрокурор.

Рябошапка зазначив, що Генпрокуратура не анонсує підозри або певні процесуальні рішення, але не виключає, що «протягом певного часу такі процесуальні рішення можуть з’явитися в інших епізодах Пашинського.

Варто підкреслити, що, сьогодні, в офіційного власника телеканалу “Прямий” ексрегіонала Володимира Макеєнка проводять обшуки, через провадження щодо ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу.

У ДБР підтвердили факт обшуків, однак не уточнили, де саме відбуваються слідчі дії. Також, там відзначили, що обшуки стосуються справи про ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу “Прямий”.

Порошенка викликали на допит у ДБР у рамках провадження у якості свідка.

Ще на початку президентської кампанії на Порошенка активно працював канал “Прямий”, яким офіційно володіє екс-регіонал Макеєнко. У Макеєнка давні відносини з колишнім президентом. В 2000 році він навіть був членом парламентської групи Порошенка “Солідарність”.

Джерело.

Close