facebook

Геращенко: Хочу повідомити українцям прекрасну звістку. Сьогодні 8 листопада – день який увійде в історію. Ми це зробилu разом!

Народний депутат від партії “Європейська солідарність” на своїй сторінці у Фейсбук повідомила гаррні новини:

 

“Прекрасні новини з Міжнародного суду ООН ( з Гааги). Суд визнав прийнятною скаргу у справі України проти РФ щодо порушення Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму. Росія буде відповідати за свої злочини на Донбасі. Пишаюся Lana Zerkal і всією командою дипломатів, юристів, які кілька років ведуть цю справу. Ви круті.” – пише Геращенко.

Нагадаємо,Україна ініціювала позов проти Російської Федерації в січні 2017 року і вимагає відшкодувати збитки за триваючі і систематичні порушення обох

У квітні 2017 року Міжнародний суд ООН ухвалив рішення про застосування тимчасових заходів, наказавши Росії утримуватись від збереження або застосування нових обмежень на права кримськотатарської спільноти зберігати свої представницькі інституції, зокрема Меджліс кримськотатарського народу, та забезпечити доступ до освіти українською мовою.

Серед звинувачень, висунутих Росії – надання зброї та інших видів допомоги незаконним збройним формуванням; збиття літака “Малайзійських авіаліній” рейсу MH17; обстріли житлових районів Маріуполя та Краматорська; знищення цивільного пасажирського автобуса неподалік Волновахи; вибух під час мирного зібрання в Харкові; дискримінація щодо української та кримськотатарської громад; заборона діяльності Меджлісу кримськотатарського народу; хвилі зникнень, вбивства, самовільні обшуки, затримання; обмеження на викладання української й кримськотатарської мов.

Джерело.

Close