facebook

Терміново! Конфлікту буде покладено край: Зeлeнcькuй їдe в Кpeмль. У Пyтiнa зpoбuлu зaявy

Приїзд українського президента може все змінити

На сьогоднішній день практично кожен знає про конфлікт між Україною і Росією.

Тому, країни не тільки ділять державні кордони, а й стали розділяти державні свята, наприклад День Захисника (в Росії – 23 лютого, в Україні – 14 жовтня). Однак, в майбутньому році Кремль збирається піти на поступки і разом з українцями відсвяткувати ювілей перемоги у Другій світовій війні.

Зовсім недавно в українських ЗМІ заговорили про те, що Російська федерація має намір відправити президентові України Володимиру Зеленському запрошення на торжество в честь 75 років з перемоги в Великій Вітчизняній війні, яке пройде як завжди 9 травня в 2020 році. Кремлівським журналістам про таку новину розповіла права рука Володимира Путіна Юрій Ушаков.

Помічник президента розповів, що на святкування запросять не лише Україна, на участь в даному заході вже дали згоду 17 світових лідерів: французький президент Еммануель Макрон, індійський прем’єр-міністр Нарендра Моді і інші. У цю знаменну дату в російську столицю намір приїхати лідери наступних країн: Монголія, Куба, Чехія, Венесуела, Молдова, Сербія і Білорусь.

Ушаков заявив, що українському президенту Кремль направить запрошення незабаром.

Джерело.

Загрузка...
Close