facebook

“А чого домігся ти?”: Донька Гройсмана шокувала всю країну. Поки інші на колінах збирають

Чому так звані «націоналісти» і так звані «активісти» не ставлять питання Гройсману, Яценюку, Порошенко, Турчинову і решті братії?, про це у своїй статті пише Слава Ільєнко, для інтернет видання “Время – новости Украины и мира”, подаємо її слова в оригіналі.

Чому вони не спитають їх за що гинули люди на Майдані? За що гинули люди на фронті? Чому після стількох жертв лідери Майдану перетворили Україну в клондайк світової корупції? Чому кожен член майдану став мільйонером і мільярдером, а прості люди виживають як худоба? Чому навіть малолітня донька Гройсмана – є мільйонеркою і власницею найбільших торгових мереж України, а проста молодь змушена на колінах збирати полуницю у пана на плантаціях Польщі?

А знаєте чому? Тому-що так звані «активісти» працюють на зарплаті у пана Порошенко. Їм плювати на країну! Поки платить пан Порошенко потрібно труїти Зеленського, влаштовувати акції проти народу України, агітувати за війну, інакше пан не заплатить.

До чого, веду, як я вже сказала 19 річна дочка Гройсмана стала найбагатшою дівчиною України. А чого домігся ти під час війни? Чого ТИ домігся?

Поки вся країна зводить кінці з кінцями, дочка колишнього прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана багатша ніж діти Біла Гейтса і Стіва Джобса разом узятих.

У свої 19 років дочка прем’єр-міністра володіє найбільшим торговим центром Вінниці на 13,800 квадратних метрів, кількома квартирами, кількома будинками і Майбахом.

Як ви думаєте, за які заслуги дочка прем’єр-міністра України стала багатшою ніж всі підлітки України разом узятих?

У неї тато був прем’єром найбільш корумпованою країни Європи, де кожен другий житель країни за межею бідності, де люди гинуть від нестачі ліків, де діти гинуть через те, що у батьків немає грошей на лікування.

Гройсман і Порошенко побудували своїм дітям «Цілу Європу», але в той же час, загнали всю Україну, кожного підлітка і студента в злидні і безперспективне майбутнє.

За інформацією журналістів, Христина, донька Гройсмана, з’явилася в списку керівних посад ТОВ «Магігранд». Це фірма, якій належить земля і будівля торгового комплексу «Магігранд» на вулиці Келецькій у Вінниці. Цього року, вони до речі, відзначали десятиріччя з дня відкриття ТРЦ.

Загальна площа центру займає 13800 кв.м, складається він з 5 поверхів. На третьому поверсі розмістився найбільший спортивний комплекс Вінниці – «Спортлайф», також тут є кафе і ресторани – про це також повідомляло інтернет видання “Акценти”

Джерело.

Close