facebook

Чи дозволять цього року проводити випускні вечори (деталі)

У Міністерстві освіти і науки заявили, що цього року випускні вечори в школах не заборонені, але вони потрапляють під обмеження карантинних зон. Школи мають приймати рішення про випускні з урахуванням епідемситуації в регіоні.

Про це повідомляє видання Сегодня.

Начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко наголосив, що школам дозволено самостійно визначати формат проведення подібних заходів.

За його словами, рішення повинні прийматися з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні і обмежень, які накладає комісія з ТЕБ та НС.

«Зараз епідеміологічна ситуація поліпшується, але є певні обмеження, які властиві тій чи іншій зоні. З урахуванням цих обмежень випускні можуть проводитися», – пояснив Кононенко.

Які обмеження можуть бути на випускних

Випускних вечорів як до пандемії в цьому році не буде. Адже наразі майже у всіх областях діють обмеження жовтої зони (лише Донецька – помаранчева), і їх доведеться дотримуватися.

Так, обмеження жовтої обмежують випускні, але не забороняють. Тому в школах можна проводити святкові заходи, якщо:

на кожну людину буде 4 квадратних метри площі,

або наповненість залів буде не більше 50%,

в приміщеннях всі повинні бути в масках.

Що стосується кафе і ресторанів, то, якщо їх робота дозволена, в залах можуть знаходиться до 20 осіб і тільки до 24:00. Поки це всі обмеження, які впливають на проведення випускних.

Джерело.

Close