facebook

22: 00 Дocтpoкoвe пpипинeння пoвнoвaжeнь пpeзидeнтa i BР – Яpoш анонсував з завтрашнього дня.

13 листопада, в Мережі з’явилася заява екс-нардепа Дмитра Яроша про те, що країні необхідно готуватися до дострокового припинення повноважень президента і Верховної Ради.

Він вважає, що має бути створено рух, яке висуне лідера на нових виборах президента. Ярош переконаний, що починати такий процес варто якомога раніше, інформує Діалог.UA з посиланням на його заяву в Facebook.

Так, Ярош підкреслив, що країні вже потрібно готуватися до дострокових виборів президента і Верховної Ради. Він пояснив, що пора формувати рух, яке збере команду патріотів-державників і напише програму дій для країни. Комбат пояснив, що пора вибрати справжнього президента України, який буде патріотом своєї країни. Він пропонує вибрати президентом якогось бойового офіцера ЗСУ, який буде відроджувати Україну.

Також він підкреслив, що кадрова політика нової влади нікчемна. Ярош пояснив, що громадянами України повинні бути тільки ті люди, які лояльно ставляться до України. Він також закликав змінити Конституцію в частині виборчого права і надати його тільки тим, хто цінує Україну, а державні пости не можуть займати люди, які не захищали Україну в 2014-2019 роках.

Раніше комбат українських добровольців Дмитро Ярош заявив, що силовики не можуть відступити і здати українські території, оскільки цей злочин. Крім того, він втомився чекати відповідь від президента Володимира Зеленського.

Джерело.

Close