facebook

“Атаки проти мене зростають”: помічник Зеленського звернувся з гучною заявою. Дивуватися нічому!

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявляє, що проти нього найближчим часом зросте кількість інформаційних атак. Причина у тому, що він докладає зусилля для закінчення війни.

Єрмак стверджує, що “не дивується” інформаційним атакам на нього, про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

Він вважає, що це “логічний крок з боку політиків, які не хочуть закінчувати війну”.

“В Україні є ряд політиків, яким невигідно, щоб закінчувалась війна. Їм невигідно, тому що вони збагачуються на ній – як матеріально, так і політично, нарощуючи рейтинг”, – заявляє він.

Помічник Зеленського додав, що “найближчим часом кількість інформаційних атак проти нього сильно збільшиться”. Єрмак вважає “причиною інформаційних атак є те, що він у складі команди президента докладає багато зусиль для того, щоб війна була закінчена”.

Нагадуємо, журналісти оприлюднили інформацію про фірми Єрмака та його можливі звʼязки з російськими олігархами, “наближеними до Путіна”.

Мова про фірми ЗАТ “Інтерпромфінанс Україна” і ТОВ “М. Е. П.”, дані про які журналісти виявили в реєстрах Міністерства юстиції України.

Співзасновником фірм є російський бізнесмен Рахамім Емануїлов. Повідомляється, що “Інтерпромфінанс Україна” з 1999 року не показувала доходів.

Однак “М. Е. П.” за 12 років роботи отримала доходів на суму майже 40 мільйонів гривень. Обидві фірми наразі не перебувають у стадії закриття.

Єрмак пояснив, що “Інтерпромфінанс-безпека” зареєстрували у 2001 році, проте жодної господарської діяльності не вела.

“Тобто ще задовго до початку війни, я не мав жодних відносин з ТОВ “Сарич”, як не маю і зараз, і не несу жодної відповідальності за діяльність цієї юридичної особи чи її бенефіціарів. Більше того, в мене немає зв’язку з ними, і через це я весь цей час не мав змоги закрити ТОВ “Інтерпромфінанс-безпека”, – заявляє помічник Зеленського.

Джерело.

Close