facebook

Медики рятують матір трьох маленьких дітей: її сім’я відмовилася вакцинуватися від COVID-19. Фото

Медики рятують матір трьох маленьких дітей: її сім’я відмовилася вакцинуватися від COVID-19. Фото

У Львові другу добу рятують життя 40-річної жінки з тяжким перебігом коронавірусної хвороби COVID-19 – за цей час її двічі повертали до життя. Вона перебуває у критичному стані з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень.

При цьому львів’янка є не вакцинованою, і уся її родина виступає проти щеплень від коронавірусу, розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Наталія Матолінець у відеозверненні, опублікованому у Facebook гендиректором закладу Олегом Самчуком (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За словами лікарки, жінка має трьох дітей, найменшій дитині – у межах одного року. Водночас уся її родина виступає проти вакцинації, незважаючи на те, що троє з них нині також хворіють на коронавірус.

“Вона є у критичному стані, з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень через коронавірусну інфекцію. Пацієнтка, вся її родина, батьки, сестри – активні противники вакцинації. На сьогодні у сім’ї троє людей – хворі на COVID-19, але жінка, що перебуває у нашій лікарні, – в критичному стані. Ми двічі її реанімували, двічі вертали з того світу”, – розповіла Матолінець.

Вона висловила упевненість, що цій жінці могла допомогти вакцинація від коронавірусу. Вакциновані пацієнти, за словами лікарки, також хворіють, але перебіг хвороби значно легший.

Вона закликала всіх робити щеплення, оскільки ситуація з COVID-19 в Україні щоденно погіршується – лікарі падають з ніг, а українці втрачають рідних.

“Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних, поки ви все ще думаєте вакцинуватися чи ні. Вакцинація може врятувати ваше життя, навіть, коли ми безсилі”, – написала Матолінець у Facebook.

Джерело.

Close