facebook

Як магазини нахабно дурять споживачів у “Чорну п’ятницю” (відео)

Вже цього тижня настане день масштабних розпродажів та знижок – так звана “Чорна п’ятниця”. Величезні знижки та спокусливі акції українцям обіцяють вже місяць. Втім, далеко не усі продавці готові надавати знижки на товар чесно.

 

Журналісти проекту “Гроші” пішли у рейд торговельними центрами, аби перевірити, наскільки чесними там будуть знижки до “Чорної п’ятниці”.

Так, в одному зі столичних магазинів одягу журналісти знайшли перебиті цінники. Зідравши новий цінник товару зі “знижкою” кореспондент знайшла старий, де ціна значно нижча. Виявляється, практика не зниження, а навпаки – завищення цін, вже стала традиційною.

Під Чорну п’ятницю на вітрини виносять увесь неліквід. З товару, який рік пролежав на складі, здмухують пил, та пишуть на цінних заповітну цифру: мінус п’ятдесят відсотків.

Перша порада, яку журналісти дають споживачам: не полінуватись та перевірити, чи немає у товару старого цінника. В іншому бутіку ціну на товар спеціально підняли, аби прописати йому величезну знижку в 70%. Продавці знають: відсоток знижок має просто шокувати, а тому піднімають його усіма правдами і неправдами. Споживачаам радять не дивитись на відсотки, а брати до уваги лише саму ціну.

Справжній ажіотаж в ці дні починається у магазинах техніки. Продавці заманюють покупців подарунками та фейковими знижками. Крім того, техніка старіє дуже швидко, і під соусом суперзнижки споживачу можуть впарити звичайний мотлох.

Журналісти радять перевіряти ціни на техніку в інтернеті. Крім того, споживачам порадили утримуватись від покупок на емоціях. Краще підходити до шопінгу відповідально, і купляти у “Чорну п’ятницю” дорогі та цінні речі.

Джерело.

Close