facebook

Міністр оборони РФ Шойгу пропав: його здоров’я різко погіршилося

Зник міністр оборони РФ Сергій Шойгу. З 11 березня він перестав з’являтися у публічній площині та давати коментарі щодо війни в Україні. Про це пише низка російських ЗМІ.

Екс-міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Telegram-каналі поділився інсайдерською інформацією про стан здоров’я Шойгу.

Так, за словами колишнього глави МВС України, здоров’я міністра оборони РФ Шойгу та начальника Головного управління Генштабу збройних сил РФ Ігоря Костюкова раптово погіршилося.

Примітно, що симптоми нездужання в обох однакові: печіння в серці, утруднене дихання, а Сергій Шойгу навіть непритомнів.

Ймовірно, саме через це міністр оборони РФ перестав з’являтися на публіці. Щоб заспокоїти громадян, влада РФ вирішила показати кадр із засідання Ради безпеки, на якому нібито був присутній Шойгу. Але річ у тому, що у міністра постійно зникав зв’язок та зображення було статичним. З чого деякі зробили висновки, що насправді Шойгу на засіданні не було, а картинка була монтажем, причому не зовсім якісним.

https://t.me/rian_ru/155430

Що з Шойгу
У мережі почали розповсюджувати версії, що Шойгу могли прибрати, а інформація про його різке погіршення здоров’я лише посилює ці припущення. Примітно, що симптоми його нездужання дуже схожі на симптоми отруєння “Новачком”, яким нещодавно отруїли опозиціонера РФ Олексія Навального.

“Новачок” – це отруйна речовина, розроблена російським Державним науково-дослідним інститутом органічної хімії та технології (ДержНДІОХТ).

Препарат порушує механізми, за допомогою яких нерви передають сигнали органам, пригнічуючи хімічні речовини в організмі, які використовують нервові клітини для регулювання основних функцій, і блокуючи нейромедіатори.

Симптоми отруєння “Новачком”:

Міоз (звуження зіниць до крихітних точок).
Підвищене потовиділення, хрипи у легенях.
Утруднення дихання. М’язи навколо серця та легень скорочуються, що може спричинити зупинку дихання та серця.
Конвульсії. Нервово-паралітичні речовини порушують нервові сигнали до м’язів, змушуючи їх мимоволі скорочуватися.
Мимовільне сечовипускання та дефекація.
Блювота.
У тих, кому пощастило вижити після “Новичка”, може спостерігатися тривале ушкодження нервів, а також необоротне ушкодження м’язів та органів.

Джерело.

Close