facebook

“Сильно скрючило”: пози Путіна на зустрічі з Шойгу спричинили обговорення в мережі

Дивна поведінка президента країни-агресора РФ Володимира Путіна на зустрічі з міністром оборони Сергієм Шойгу стала предметом обговорення та жартів у мережі. Під час цієї зустрічі глава Кремля “скасував” наказ про штурм Маріуполя.

Зокрема, користувачі звернули увагу на напружені позу та жести Путіна. “Російський президент час від часу хапався за стіл і м’яв стільницю”, – зауважив український журналіст Андрій Цаплієнко.

А Telegram-канал “NEXTA Live” написав, що Путіна “сильно скрючило”. “Неозброєним оком помітно, як сильно він нервується”, – пишуть адміністратори групи.

Користувачі звернули увагу на напружені позу та жести Путіна

Путін під час зустрічі з Шойгу

Дивна поведінка Путіна стала предметом обговорення

Окрім того, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко описав еволюцію президента РФ фразою “від бравого мачо верхи на стерху – до горбатої нікчеми”.

Путіна "сильно скрючило", пишуть у мережі

“Путін усе ближче до Гітлера, і не тільки майбутнім розгромом у травні. У бункерного карлика відмовляють руки, а спина відмовляється тримати божевільну голову”, – зазначив Геращенко.

Він звернув увагу, що, як видно з виразу обличчя Путіна в момент зустрічі з Шойгу, глава Кремля відчував сильний біль: “Він ледь сидить на стільці, вчепився правою рукою в кришку столу, щоб не впасти. Лівою рукою не ворушить взагалі (паралізована?)”.

Антон Геращенко: у Путіна сильні болі

"Неозброєним оком помітно, як сильно нервується Путін"

Андрій Цаплієнко: Путін хапався за стіл і мусолив стільницю

Джерело.

Close