facebook

“Ті, хто мене знав у молодому віці, коли не було між людьми грошей і статусу, знають мене з іншого боку”

Віталій Кім розповів, з яким бореться недоліком і як йому це вдається: “У мене через це були якісь проблеми. Ті, хто мене знав у молодому віці, коли не було між людьми грошей і статусу, знають мене з іншого боку”

Голова Миколаївської обласної державної військової адміністрації Віталій Кім в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” 27 червня зізнався, що свого часу боровся зі своєю надмірною емоційністю. яку вважає вагомим недоліком.

– Коли злий, я жахливий. Ті, хто мене знав у молодому віці, коли не було між людьми грошей і статусу, знають мене з іншого боку, тому що я був дуже емоційним. У мене через це були якісь проблеми, враховуючи, що ми займалися бойовими видами спорту. Я потім почав це контролювати в собі і вважаю, що в мене начебто виходить, але водночас злість є і її нікуди не можна діти. І відсутність контролю у злому стані я вважаю своїм недоліком й із цим борюся, намагаюся керувати. Але коли злий, я жорстокий. Нехороша людина, – зізнався Кім.

Кім розповів, як поводиться у такому стані – діє рішуче.

– Я не кричу, не гавкаю, а завдаю максимально ефективної шкоди, щоб досягти мети, – заявив Кім.

Голова Миколаївської ОВА зізнався, що водночас він сентиментальний і до сліз його може довести зворушливий кліп.

Всі ми люди, і відомі особистості також мають свої проблеми і вади.

Нагадаємо історію Кіма. У 2019 році Кім під час президентських та парламентських виборів Віталій працював у Миколаївському обласному виборчому штабі партії “Слуга народу”, 2020 року на місцевих виборах керував виборчим штабом та балотувався в депутати Миколаївської міської ради. До цього займався бізнесом.

Із листопада 2020 року Кім очолює Миколаївську облдержадміністрацію. У березні 2022 року його нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету й територіальної цілісності України.

 

Джерело.

Close