facebook

Петиція про заборону очного навчання у школах та вишах України набрала 25 тисяч підписів

Кабмін ухвалив рішення про дату початку навчального року – вже з 1 вересня усі школи та виші України, обладнані бомбосховищами, працюватимуть в офлайн режимі. Проте, далеко не всі батьки готові відпустити дітей до навчальних закладів. Свідченням цього є петиція про заборону очного навчання до кінця дії військового стану, яка набрала понад 25 тисяч підписів за місяць.

Автором петиції, створеної 8 червня, виступила Марія Горшенева. В якості аргументів проти очного навчання вона назвала недостатню кількість сховищ у школах, вузькі коридори для евакуації, а також занадто велике навантаження на педагогів.

“Якщо говорити про початкові школи та дитсадки, то вік учнів вимагає ще більшої уваги викладачів та вихователів під час екстрених подій. Один вихователь/викладач на 15 учнів – нормальна пропорція відповідальності?”, – йдеться у петиції.

Крім того, автор переконана, що емоційне напруження перешкоджатиме концентрації дітей на навчальному процесі, а тривалість тривог взагалі ставить під питання можливість проведення уроків.

Також аргументом є неможливість повернення з-за кордону частини школярів. Адже деяким сім’ям просто нема куди приїжджати – їхні будинки зруйновані, а на підготовку дитини до школи немає коштів.

“Насамкінець хочу запитати: що ви робите? Чиє це хворе бажання побачити, як дитина біжить до школи чи зі школи, під повітряну тривогу?”, – йдеться у петиції.

Згідно із законом, петиція, яка набрала 25 тисяч підписів, має бути розглянута президентом України.

Джерело.

Close