facebook

Вельми цікава реакція Йосипа Пригожина на вихід Лайми Вайкуле під час концерту з прапором України – оце налетів так налетів

Вельми цікава реакція Йосипа Пригожина на вихід Лайми Вайкуле під час концерту з прапором України – оце налетів так налетів зі звинуваченнями!

Під час одного із своїх нещодавніх виступів співачка латвійська і радянська зірка, співачка Лайма Вайкуле вирішила розгорнути величезний український прап

ор і зробила це, викликавши захват українців.

Насправді така поведінка співачки цілком логічна і закономірна для тих, хто хоч трохи стежить за її творчістю. Лайма скасувала всі концерти у Росії. Вона тісно спілкується з Аллою Пугачовою і з іншими артистами, які засудили напад рф. Але в чергове позицію своєї дружини висловив чоловік Вайкуле Андрій Латковський.

За словами Латковського, Вайкуле ніколи не мала бажання вставати на бік агресора і підтримувати Росію. І в оркестрі, і у балеті співачки є українці. То чому ж їй не підтримати своїх? До того ж, співачка допомагає не лише своїм колегам, а й українським біженцям.

Андрій заявив, що Вайкуле не збирається виступати в Росії. Більше того, Лайма виявляла інтерес до справ своїх українських колег. Так, Андрій Данилко нещодавно розповідав, що співачка дзвонила йому ще на початку війни та пропонувала переїхати до неї у безпечне місце.

Але само собою, відкрита і смілива підтримка України від Лайми Вайкуле припала не до смаку багатьом росіянам. Серед них опинився і продюсер, чоловік Валерії Йосип Пригожин.

Один із головних шанувальників президента Путіна, Пригожин вирішив висловитися з приводу поведінки Вайкуле. Він назвав провокацією те, що співачка розгорнула український прапор. Мовляв, розгорнути латвійський, український та російський – це була б інша справа. А так, на думку Пригожина, саме через таких як Вайкуле відбувається те, що відбувається у світі. Йосип назвав це свинством.

Найсумніше у всьому цьому те, що росіяни досі вірять в утопічне повернення СРСР. Такий заклик Пригожина піднімати прапори разом – це також вияв цієї віри. Мовляв, брати ж, разом мають бути. Та так ніколи більш не буде А прапор Росії зараз піднімати – це найбільший зашквар, який може статися із нормальною людиною.

А ще цікаво, яка коротка у Йосипа виявилася пам’ять. Коли його дружина співачка Валерія потрапила в немилість до латвійської публіки, саме Вайкуле стала на захист колеги. А тепер ось Вайкуле, на його переконання, займається розбратом і винна у війні.

 

Джерело.

Close