facebook

Клімкін розповів, чого боїться Путін: “Такого світові лідери не пробачають”

Путін не поїхав на G-20 через страх.

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Путін не поїхав на Балі через страх.

Про це він сказав у коментарі “Радіо НВ”.

“Я не думаю, що Путін прямо провокує НАТО, він просто цього боїться. Основна причина, чому він не полетів на Балі – це страх. Можна казати про стан здоров’я, необхідність перебувати у Москві, але це все насправді дурня. Він навіть відмовився звернутись онлайн до інших світових лідерів. А це означає відверте хамство, як на мене. А хамства світові лідери ніколи не пробачають. А тому Путін боїться, що з ним щось станеться, він також боїться НАТО”, – пояснив Клімкін.

Саміт G-20 та Путін
Російський диктатор Володимир Путін побоявся їхати на саміт G-20. Туди він відправив Лаврова. На саміті британський прем’єр-міністр Ріші Сунак закликав агресорку Росію вивести свої війська з України. Він дорікнув Москві, що “країни не повинні вторгатися до своїх сусідів”.

Також після виступу президента Зеленського на саміті G-20 у Російській Федерації знову звинуватили Київ у небажанні вести переговори. Мовляв, саме про це свідчить заява президента України Володимира Зеленського про те, що домовленостей на кшталт “Мінська-3” не буде.

Джерело.

Close