facebook

“РФ влупить ракетами”: астролог попередила про 3 найнебезпечніші дні в кінці березня

Окупанти можуть знову влаштувати масований ракетний обстріл, але за кілька днів після цього буде полегшення.


Астролог попередила про три найнебезпечніші дні в кінці березня/ ua.depositphotos.com, Міноборони РФ
Російські загарбники найближчим часом можуть знову вдарити ракетами по Україні. Є ризик масованих ракетних обстрілів у період 24-26 березня.

Такий прогноз зробила астролог Альбіна Пономаренко, повідомляє ТСН.ua. Вона зазначає, що у цей період також можуть бути вибухи і пожежі.

“26 березня є напружений вплив, він стосується Плутона. Плутон – це Схід. Стосовно гороскопу ми бачимо небо, тобто можуть бути масовані ракетні обстріли, може бути небезпека з моря, а також інформаційна небезпека – плітки, інформаційні вкиди… Можуть бути вибухи, пожежі. Тому дні з 24 по 26 березня можуть бути небезпечними з усіх сторін”, – поділилася прогнозом Пономаренко.

Астролог попередила, що кінець березня буде досить напруженим, й українцям доведеться рухатися вперед на фронті, докладаючи великих зусиль. У той же час вона зазначає, що з 27 березня слід чекати полегшення.

Також астролог каже, що у разі здійснення російськими окупантами провокацій Україна ці випадки пред’явить на міжнародній арені, щоб показати рівень російської агресії проти нашої держави.

“Якщо та провокація відбудеться, то у нас буде ще один важіль на міжнародній арені заявити голосно про те, що нам потрібне відповідне озброєння і техніка для того, щоб закінчити цю війну”, – сказала Пономаренко.

Джерело.

Close