facebook

Астролог сказав, хто може стати наступним президентом України

За словами Росса, це буде точно не Арестович.

Астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН розповів, чи відбудуться вибори у 2024 році і хто може стати президентом України. За словами експерта, якщо вибори і будуть, то тільки восени.

“Що стосується президентської посади, то єдина людина, яка була на цьому місці 10 років – Кучма. І то тільки тому, що його суперником був комуніст. Ніхто не хотів у другому турі обирати комуніста, тому обрали Кучму. Всі інші були по п’ять років, Володимир Зеленський – не виняток. Я вже всюди оголосив, що наступним президентом буде Валерій Залужний”, – сказав Росс.

Він додав, що може бути така ситуація, що Зеленський знову балотуватиметься. В такому випадку Залужний поступиться йому, продовжив астролог.

Крім того, Росс визначив політичну долю Олексія Арестовича. За словами астролога, Арестович не стане президентом України і навіть не увійде зі своєю партією до парламенту.

“Його політична доля схожа на долю Надії Савченко. Так високо-високо літала льотчиця і так низько впала. Народ вже все зрозумів про Арестовича. Тим більше він відсиджується в США. До речі, у мене є інсайдерська інформація, що він не повертається в Україну, тому що йому повинні вручити повістку на фронт”, – додав Росс.

Джерело.

Close