facebook

З самого ранку до вечора: з 4 грудня в Обленерго вводять графіки відключення світла

Клієнтам було повідомлено, що протягом робочого тижня, з 4 по 8 грудня, буде проведено відключення електроенергії.

У представників енергетичних компаній відзначили, що плануються систематичні вимкнення електропостачання з метою проведення технічних робіт та обслуговування електричних мереж.

Про це повідомляє видання pmg.ua.

Графік відключення на 4 грудня

Графік відключення на 5 грудня

Графік відключення на 6 грудня

Графік відключення на 7 грудня

Графік відключення на 8 грудня
За погодних умов та інших факторів, таких як постійні ворожі обстріли, значна кількість населених пунктів у всіх областях залишаються без електрики. Цю інформацію детально опублікували на веб-сайті Міністерства енергетики.

Таким чином, на 3 грудня 2023 року, ситуація з електропостачанням в Україні виявляється складною, оскільки внаслідок негоди відсутнє електропостачання у 504 населених пунктах.

На заході країни погодні умови залишаються непридатними. Через сильний сніг та поривистий вітер 504 населених пунктів лишаються без електроенергії, зокрема у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях. Групи з аварійного відновлення продовжують працювати в посиленому режимі.

Через воєнні дії та технологічні порушення електропостачання відсутнє у 422 населених пунктах.

Зазначено, що заплановані відключення для домогосподарств не передбачаються.

Вимкнення світла відбуватиметься щодня, головним чином, з 9-ї до 10-ї години. Тож Закарпаттяобленерго закликає споживачів ознайомитись із графіками вимкнень, які будуть діяти наступного тижня в цій області.

 

Джерело.

Close