facebook

У ЗСУ закликали українців готуватися до тотальної мобілізації, холодної зими та найскладнішого 2024 року

У ЗСУ попередили українців про погіршення ситуації на фронті. Начальник служби авіації та ППО 3-ї окремої штурмової бригади Василь Самоваров заявив, що громадянам потрібно приготуватися до посилення мобілізації та холодної зими.

За словами військового експерта, в Україні немає таких можливостей, як РФ. Він визнав, що в країні-агресорі більше ресурсів, тому й шанси на успіх вищі. Самоваров зазначив, що російські окупанти докладають більше зусиль для нарощування своєї сили, ніж ми.

Зазначено, що рашисти збільшують темпи мобілізації та переводять економіку на військові рейки. Якщо вони продовжать у тому ж дусі, через деякий час досягнуть бажаного. А в українців немає такого потенціалу щодо поповнення армійських рядів, немає великої кількості грошей та інших необхідних речей.

Воєначальник нагадав, що всі протистояння, які були у світі, завжди закінчувалися переговорами. Це станеться рано чи пізно. Однак потрібно досягти того, щоб ми могли висувати свої умови, а не приймати вимоги загарбників.

“Я вважаю, що ця війна рано чи пізно закінчиться, і я будь-яка війна, яка була у світі, закінчиться переговорами. От і все. Нам важливо, щоб на етапі переговорів у нас були дуже хороші позиції. Українцям треба готуватися до тотальної мобілізації, тренуватися, готуватися до поганої холодної зими, і 2024 рік буде набагато важчим, ніж 2023-й та 2022-й разом узяті, на жаль”, – заявив Василь Самоваров.

Джерело.

Close