facebook

Йому назавжди буде 20: у боях біля Вербового загинув навідник. Фото

На Запорізькому напрямку фронту загинув молодий солдат Володимир Татарин родом із Тернопільської області. Він воював проти російських окупантів у складі десантно-штурмового відділення однієї з бригад ЗСУ.

Захисникові було всього 20 років. Про втрату повідомили Більче-Золотецька територіальна громада та другий відділ Чортківського РТЦК і СП. obozrevatel.com

“Поділяємо горе родини, сумуємо разом із вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай пам’ять про Володимира Віталійовича назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та знайомих, а Господь прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають”, – йдеться в повідомленні.

Йому назавжди буде 20: у боях біля Вербового загинув навідник із Тернопільщини. Фото

Йому назавжди буде 20: у боях біля Вербового загинув навідник із Тернопільщини. Фото
Татарин Володимир Віталійович, 2003 року народження, проживав у селі Олексинці. На військову службу парубок став, підписавши контракт. Був навідником десантно-штурмового відділення однієї із бойових бригад і захищав свободу і незалежність України на Запорізькому напрямку.

Молодий воїн був вірний військовій присязі, мужньо виконував свій військовий обов’язок. Життя захисника обірвалося 22 грудня внаслідок ворожого артилерійського обстрілу біля села Вербове Пологівського району Запоріжжя.

У середу, 27 грудня, Більче-Золотецька територіальна громада зустріне Героя додому “на щиті”. Земляків попросили гідно попрощатися і провести воїна в його останню земну дорогу.

Джерело.

Close