facebook

Приготуватися на 15 січня: рф може розпочати новий наступ під Харковом

рф може розпочати 15 січня новий наступ під Харковом.

Вже зовсім скоро, з 15 січня російська армія може активізувати свої сили та піти у наступ під Харковом, повідомляється в Telegram-каналі Україна Online.

Як повідомляє видання The Telegraph, військова розвідка України вважає, що з 15 січня російська армія готується наступати знову на Куп’янськ і околиці під Харковом.

Також ймовірно до 7 січня, коли на росії відзначають Різдво, варто очікувати на наступний масований ракетний удар по території України.

Те, що останнім часом активізувалися удари по Харкову та області, також може вказувати на підготовку ворогом нового наступу.

Також у статті зазначається, що як російські, так і українські сили борються за найкращі позиції вздовж лінії фронту, яка охоплює міста Куп’янськ, Сватове та Кремінна, недалеко від кордону Харківської області.

За словами місцевих чиновників, у четвер, 4 січня російські сили завдали ракетного, артилерійського та мінометного удару по місту та 15 навколишніх населених пунктах.

Їх метою були як цивільні будівлі, так і військові позиції. Тому ці дії розглядаються як підготовка до широкомасштабного наступу найближчими тижнями, повідомило джерело, близьке до ЗСУ.

москва зосередила свої ресурси в цьому районі, намагаючись наступати на контрольовані Україною міста Кремінна та Лиман, які були окуповані російськими військами, доки Київ не розпочав блискавичний контрнаступ у вересні 2022 року.

Генерал-полковник, начальник сухопутних військ України Олександр Сирський попередив, що російські війська завдають запланованих бомбових ударів під час перегрупування, щоб надалі штурмувати Лиман.

Якщо російські війська захоплять Лиман, він може стати важливим матеріально-технічним плацдармом для наступальних поштовхів далі на південь чи захід.

Джерело.

Close