facebook

Луценко заявив, що ЗСУ втрачає по 30 тисяч людей на місяць: “Українці заслужили цю правду“

Політик, державний діяч та військовослужбовець Юрій Луценко повідомив про втрати ЗСУ у війні з Росією. Він заявив, що українська сторона щомісяця втрачає 30 тисяч бійців.

Ексміністр внутрішніх справ та генеральний прокурор України зазначив, що українці мають знати правду про реальний стан справ на фронті. Інакше не вдасться вивести мільйони громадян із зони комфорту.

Юрій Луценко закликав владу озвучити реальну кількість загиблих захисників, яку приховують.

“Потрібно чесно сказати: 500 тисяч, про які зараз говорять, якщо розділити на місяці — це по 30 тисяч на місяць. І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті. Убитими й важко пораненими. І потрібно людям сказати правду, я впевнений: українці заслужили цю правду, – зазначив колишній народний депутат.

Луценко звернувся до президента Володимира Зеленського, голови Міністерства оборони Рустема Умєрова та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Він вважає, що саме головні посадовці, які ведуть війну, мають донести до українців необхідність нового закону про мобілізацію.

За словами екс-глави МВС, Зеленський, Залужний та Умєров не хочуть озвучити реальні втрати, бо українці важко сприймуть цю інформацію. Однак Юрій Луценко впевнений, що гірка правда буде оптимальним рішенням. Тому що люди повинні перестати ховатися за байками про те, що може служити хтось інший, тільки не вони самі.

Колишній генпрокурор наголосив, що перший шок від початку повномасштабної війни привів півмільйона українців у ТЦК 24 лютого. Проте невдовзі ситуація змінилася. А багато ЗМІ довго заспокоювали заявами, нібито загрози немає і нашій армії протистоїть слабкий ворог, який ні на що не здатний.

“Ця байка призвела до кількох мільйонів ухильників, які втекли за кордон і ще кількох мільйонів, які сидять удома і кажуть: нехай воює хто завгодно, крім мене та мого сина”, – нарік Луценко.

Джерело.

Close