facebook

Коли закінчиться війна в Україні: все тільки почнеться – у нас є лише 9 місяців

Астролог передбачив, коли закінчиться війна в Україні.

Скільки триватиме війна, в якому році вона закінчиться і хто переможе — найобговорюваніші теми в українському суспільстві. Вже зроблено чимало прогнозів: хтось вважає, що все вирішиться цього року, інші прогнозують ще роки військових дій. Ведичний астролог Алакх Ніранжан у відео, доступному в TikTok, поділився, коли закінчиться війна в Україні.

Астролог передбачав, що взимку і навесні ЗСУ не зможуть вступити в бій з ворогом. В цей час буде позиційна війна.

Але в новому відео він заявив, що вже зараз ЗСУ накопичують техніку для наступу, і цей процес триватиме до травня поточного року.

Ніранжан прогнозує, що саме у травні розпочнеться фінальна стадія війни в Україні. Усе закінчиться перемогою України. За словами астролога, десь завершення війни та перемогу України варто очікувати до вересня 2024 року.

Мало того, астролог не виключає, що все може вдало для України вирішитись і раніше за цей термін. Але поки що він називає такі періоди.

Але на початку відео астролог зазначив, що всі послані українцям випробування, тобто військові дії, відбулися не просто так, а щоб наша країна переродилася.

Перемога, яку всі так з нетерпінням чекають, ще не означатиме кінець нашим випробуванням. Астролог зазначив, що у нас буде всього 9 місяців на те, щоб усі перетворення та система управління країни переродилася.

До речі, раніше у своєму прогнозі на вересень астролог прогнозував переговори. Саме це, а також успішний наступ ЗСУ влітку поточного року і принесуть Україні довгоочікуване завершення війни.

При цьому астролог додавав, що навіть якщо в результаті переговорів Україна не поверне всі свої території, то через максимум 7 років вони повернуться, але за певних обставин. За його словами, все залежить від того, чи відбудуться зміни у державі.

Джерело.

Close